بیوگرافی ریحانه پارسا+ حواشی و عکس ها

جهت برقراری امنیت،درگاه ریالی بعد از احراز هویت فعال میشود.

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون، یکی از هنرپیشگانی است که اخیرا با حاشیه های سازی مختلف پیرامون اظهارنظر و همینطور رفتارهای نامتعارفش به یکی از چهره های جنجالی ایران تبدیل شده است. در این مطلب، به بیوگرافی ریحانه پارسا و حواشی او خواهیم پرداخت. با ماه همراه باشید:

من ریحانه ۲۱ سال دارم!

ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند سال ۱۳۷۷ در تهران است. ریحانه پارسا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او دارای مدرک دیپلم هنرهای نمایشی از هنرستان تئاتر است. ریحانه پارسا در کنار بازیگری خودش عکاسی هم می کند و در همین حال به عنوان مانکن و مدل هم به فعالیت می پردازد. پدر ریحانه پارسا دارای شغل آزاد است و مادرش هم خانه دار است.

ریحانه پارسا دو خواهر کوچکتر هم دارد. ریحانه پارسا از همان دوران کودکی به بازیگری علاقه داشت. به همین دلیل وقتی که به دوم دبیرستان پای گذاشت، وارد هنرستان تئاتر شد تا در رشته نمایش تحصیل کند و بتواند رؤیای دوران کودکی اش را به واقعیت بدل کند.

بیوگرافی-زندگینامه-ریحانه-پارسا-کیست-حاشیه

برای انجام بازی انفجار ، رولت و پیش بینی فوتبال با کلیک روی دکمه ورود به سایت در بالای همین صفحه میتوانید وارد سایت شده و پس از ثبت نام شروع به بازی کنید

ریحانه پارسا مشهور می شود

اولین فعالیت حدی ریحانه پارسا در عرصه سینما و تلویزیون به سال ۱۳۹۷ باز می گردد. در این سال ریحانه پارسا توانست از میان صدها دختر بازیگر هم سن و سال خود به عنوان بازیگر نقش لیلا در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی انتخاب شود. بازی در این سریال باعث شهرت عجیب و غریب ریحانه پارسا شد.

ریحانه پارسا در سریال تلویزیونی پدر که از شبکه دو صدا و سیما پخش شد، در کنار بازیگرانی مانند مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، بیژن امکانیان و سینا سهیلی حضور پیدا کرد. ماجرای مجموعه تلویزیونی پدر یکی از کلیشه های مشهور صدا و سیمای ایران است. سریال پدر روایت دانشجویی به نام حامد (با بازی سینا سهیلی) است که در یک خانواده مذهبی زندگی می کند.

همکلاسی او دختری به نام لیلا (با بازی ریحانه پارسا) است که از خانواده ای مرفه و کاملا غیرمذهبی می آید. با وجود اختلافاتی که لیلا و حامد با هم دارند، این دو سرانجام پس از کش و قوس های فراوان به همدیگر دل می بندند و درگیر یک رابطه عشقی می شوند. همانطور که کاملا واضح است، خانواده های این دو اصلا از ازدواج این دو با هم استقبال نمی کنند. در این میان لیلا باردار می شود و باقی ماجراها…

هجوم پیشنهادات به ریحانه پارسا

پس از تجربه درخشان ریحانه پارسا در نقش لیلا پیشنهادات زیادی به او برای بازی در آثار دیگر سینمایی و تلویزیونی شد. با این حال،‌ ریحانه در اقدامی جالب به پیشنهادهای مالی عالی برای پروژه های سینمایی جواب رد داد و تصمیم گرفت شانس خود را در تئاتر امتحان کند. ریحانه پارسا دلیل این اقدام خود را کسب تجربه بیشتر عنوان کرد. ریحانه پارسا که خود را آدمی بلندپرواز می داند، عنوان کرد می خواهد از طریق بازی در تئاتر کسب تجربه کند.

 شایعه ازدواج با روزبه حصاری

روز ۱۳ فروردین سال ۱۳۹۸ بود که خبر ازدواج ریحانه پارسا با روزبه حصاری در رسانه ها منتشر شد. ولی خیلی زود مشخص شد که ماجرا به دروغ سیزده ارتباط داشته و جریان ازدواج شایعه ای بیش نبوده است. ولی در این میان بسیاری بازیگران نادانسته با انتشار متن هایی به این دو تبریک گفتند. ولی خیلی زود متوجه شدند که ماجرا شوخی بیش نبوده است.

ازدواج با مهدی کوشکی

اواخر سال ۱۳۹۸ بود که بار دیگر خبر ازدواج ریحانه پارسا در رسانه ها منتشر شد. این ماجرا کاملا جدی بود. خود ریحانه پارسا هم روز ۲۳ اسفند با انتشار عکسی از خودش به همراه مهدی کوشکی، از ازدواج با این بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون خبر داد. ریحانه پارسا و مهدی کوشکی در تئاتر اولئانا با هم آشنا شده بودند. رفتن ریحانه به این تئاتر هم به دعوت خود مهدی کوشکی بود. ولی موضوعی که از همان ابتدای انتشار خبر ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام به بحث های بی پایانی دامن زد، اختلاف سنی ۱۸ ساله این دو با هم بود.

مورد دیگر اینکه که مهدی کوشکی ۳۸ ساله (متولد ۱۳۵۹) در آن زمان، دو بار قبلا ازدواج کرده بود. مهدی کوشکی از همسر اولش یک پسر نوجوان است و همسر دومش صحرا فتحی،‌ بازیگر سینما و تلویزیون است.

ازدواج-ریحانه-پارسا-مهدی-کوشکی-پویان-مختاری

افشاگری های لیلا بوشهری علیه ریحانه پارسا

لیلا بوشهری از بازیگران اخیرا کم کار سینما و تلویزیون اخیرا افشاگیری هایی را در مورد ریحانه پارسا انجام داده است. او در این مورد گفته است که ریحانه پارسا اصلا بازیگر خوبی نیست. خانم بوشهری در ادامه اظهار نظر خود گفته بود: «من خیلی چیزها را می دانم ولی نمی خواهم بگویم.» لیلا بوشهری در افشاگری خود عنوان کرده بود که ریحانه پارسا قبلا در کافه ای کار می کرده که یکی از عوامل سریال پدر به آن رفت و آمده می کرده است.

همین هم باعث آشنایی با ریحانه پارسا و سرانجام انتخاب او به عنوان یکی از بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی و گل کردنش در نقش لیلا می شود.

ریحانه بچگی کرد!

در حالی که تنها مدت اندکی از پایان پخش سریال پدر از صدا و سیما، ریحانه پارسا در اینستاگرام خود عکس هایی نامتعارف را با آرایش و شکل و شمایلی شبیه به مانکن ها منتشر کرد. به گفته حامد عنقا، تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پدر،‌ ریحانه پارسا با انتشار عکس هایش در اینستاگرام باعث شد تا فشار زیادی روی او و سایر عوامل سریال پدر وارد شود.

عنقا در خصوص این اقدام ریحانه پارسا و انتشار عکس هایش عنوان کرد، ریحانه ظرفیت شهرت را آن هم در سن ۱۸ سالگی نداشته و با این کارش بچگی کرده است.

این پایان جنجال های ریحانه پارسا نبود، اندکی بعد از این حاشیه سازی های خانم بازیگر، ماجرای دیگری از راه رسید. این بار خبر طلاق او از مهدی کوشکی رسانه ای شد. این درحالی بود که تنها کمتر از ۷ ماه از ازدواج این دو می گذشت. ریحانه پارسا در شهر ۹۹ با حذف تعدادی از عکس های مشترکش با مهدی کوشکی در اینستاگرام تلویحا خبر از طلاق خود را این بازیگر سینما و تلویزیون داد.

ظاهرا اختلاف سنی و درگیری ها و اختلافات دیگر کار خودش را کرده بود تا ریحانه پارسا دیگر تحمل زندگی زیر یک سقف با مهدی کوشکی را نداشته باشد.

برای انجام بازی انفجار ، رولت و پیش بینی فوتبال با کلیک روی دکمه ورود به سایت در بالای همین صفحه میتوانید وارد سایت شده و پس از ثبت نام شروع به بازی کنید

مهاجرت به ترکیه

اواخر مهر ۱۳۹۹ بود که خبر مهاجرت ریحانه پارسا از ایران به گوش رسید. سام درخشانی یکی از نزدیکان ریحانه این خبر را تایید کرد. به این ترتیب، ریحانه پارسای ۲۱ ساله قید فعالیت هنری در ایران را زد و تصمیم گرفت برای همیشه به خارج از کشور مهاجرت کند. ریحانه پارسا فعلا در کشور ترکیه زندگی می کند.

ولی احتمالا مقصد بعدی او یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکایی و شاید هم استرالیا باشد. ریحانه پارسا در یکی از اظهارنظرهایش پس از خروج از ایران عنوان کرده، اگر وضعیت امنیت روانی او تهدید شود، دست به افشاگری خواهد زد و پته آنانی که نباید را روی آب خواهد ریخت!

ریحانه پارسا در دوران کوتاه فعالیتش در عرصه سینما در چهار فیلم سینمایی با عناوین گشت ارشاد، خوب، بد جلف: ارتش سری، رقصند و کوسه نقش آفرینی کرد. تنها بازی ریحانه پارسا در تلویزیون هم مجموعه پدر بود. او در چند نمایش تئاترها بازی کرد که از جمله آنها می توان به کروکی، اولئانا و لیگ قهرمانان مرحله گروهی اشاره کرد.

مهاجرت-به-ترکیه-ریحانه-پارسا

از فیس و افاده ها تا کشف حجاب خانم بازیگر

یکی از جنجالی ترین کارهای ریحانه پارسا در دوران کوتاه شهرتش در ایران طی نشست خبری عوامل فیلم سینمایی فیلم خوب، بد جلف در خلال جشنواره فجر ۱۳۹۸ باز می گردد. ریحانه پارسا که در کنار بازیگران، تهیه کنندگان و کارگردان این فیلم سینمایی حضور پیدا کرده بود، بارها جلوی دوربین های تلویزیونی و عکاسان رسانه های مختلف، ژست های اغواگرانه و بعضا نامتعارفی از خود نشان داد که بازتاب بسیار گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

ریحانه پارسا پس از مهاجرت به ترکیه، در اقدام حاشیه ای دیگری در یکی از لایوهای خود در اینستاگرام اقدام به بیرون آوردن حجابش که یک کلاه بود کرد. با این حال، ریحانه در اظهارنظر بسیار عجیبی تاکید کرد به دلیل کوتاه بودن موهایش همچنان طبق موازین اسلامی خلافی مرتکب نشده است.

رابطه با پویان مختاری

در فهرست تمام نشدنی جنجال های ریحانه پارسا، آخرین جنجال آفرینی به شایعات مربوط به رابطه او با پویان مختاری، خواننده و مدیر سایت شرط بندی حضرات باز می گردد. ماجرای این شایعات به روز ۱۰ بهمن باز می گردد. پویان مختاری که یکی از اینفلوئنسرهای مشهور ایرانی اینستاگرام است، عکسی از خودش و ریحانه پارسا در اینستاگرام منتشر کرد. مختاری در توضیح این عکس دوتایی نوشته بود: «خبر آمد خبری در راه است» انتشار این عکس باعث شد تا بسیاری تصور کنند ریحانه پارسا و پویان مختاری قصد علنی کردن رابطه پنهانی خود را دارند.

با این حال، خیلی زود هر دو از این شایعات را قویا رد کردند. ریحانه پارسا در پیج اینستاگرام خود که نزدیک به ۱،۵ میلیون نفر فالور دارد، تمامی شایعات مربوط به رابطه پنهانی با پویان مختاری را رد کرد. ظاهرا این عکس ها به مربوط به همکاری این دو در پروژه ای به نام «عادت» است. پروژه ای که هنوز خبر تکمیلی در مورد آن منتشر نشده است. ولی احتمالا این دو در یک موزیک ویدئو با هم همکاری داشته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.